قوانین استفاده از سایت فروشگاه نارسیسو

ثبت نام و استفاده شما از سایت نارسیسو  به منزله پذیرش قوانین بوده و بدین معنی میباشد که شما قوانین استفاده از سایت نارسیسو  را خوانده و قبول دارید و سپس اقدام به ثبت نام کرده اید.

فروشگاه اینترنتی نارسیسو واسط بین فروشنده و خریدار میباشد به صورتی که تمام تلاش خود را میکند که محصول مورد نظر شمارا با قیمت کمتر و درحد قیمت عمده  بفروش برساند.

سود فروشگاه از محصولات بین 0 تا 10 درصد میباشد. به گونه ایی که در برخی محصولات سود فروشگاه صفر بوده.ما مشتری را در اولویت خود قرار داده ایم.

خرید شما از فروشگاه به صورت آنلاین بوده به گونه ایی که شما محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید میکنید.

خرید محصول شامل نوع محصول، رنگ، سایز که در برخی محصولات یک پارامتر آن و در برخی دیگر هرسه پارامتر فعال میباشد.

مشخصات و توضیحات هر محصول به طور کامل در صفحه مربوط به محصولات نوشته و پر شده.(در برخی محصولات درحال تکمیل میباشد.)

در صورتی که در باره محصولی سوال داشته باشید میتوانید از بخش ثبت سوالات، سوال مورد نظر خود را ثبت و یا به سوال های دیگران و به پاسخ های داده شده  توجه کنید و یا سوال خود را مطرح کنید تا در سایت ثبت شود و پاسخ آنرا دریافت کنید.

نهایی شدن سفارش شما و ایجاد فاکتور به منزله آگاهی شما از محصول خریداری شده میباشد و پس از پرداخت وجه هزینه واریزی عودت داده نمیشود.

سفارش شما هنگامی تایید میشود که فاکتور نهایی به شما نمایش داده شود.

فاکتور صادر شده به شما نشان دهنده سفارش ایجاد شده از طرف شما میباشد و تایید سفارش شما در مرحله بعد توسط نارسیسو بررسی میشود و به شما اعلان میشود که سفارش شما تایید و در حال آماده سازی میباشد و یا کنسل شده شده است.کنسل شدن سفارش شامل و بازگشت هزینه پرداختی طی 3 روزکاری انجام میشود. نارسیسو تمام تلاش خود را میکند تا هیچ سفارشی کنسل نشود و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

در هنگام ثبت سفارش آدرس خود را به صورت کامل ثبت کنید.

در صورت مشکل در ارسال به دلیل آدرس اشتباه و یا نا مفهوم بودن، تاخیر در ارسال و هزینه های ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد.

لازم به ذکر است که موارد نام شخص تحویل گیرنده، شماره تماس اضطراری، آدرس پستی دقیق، کد پستی شما باید در آدرس الزامی بوده  و  برای ارسال آسان ثبت شده باشد.

نوع پرداخت به صورت پرداخت از طریق درگاه بانکی میباشد.

تمامی هزینها ارسال و بسته بندی توسط نارسیسو صورت میگیرد و در مواردی که نیاز باشد در بخش پرداخت مبلغ بسته بندی و ارسال به مبلغ کل اضافه میشود.

مشتریان نارسیسو میتوانند در صورت هرگونه ثبت توضیحات مربوط به سفارش خود آن را در بخش توضیحات در بخش ثبت مشخصات وارد کنند.


خریدار موظف است محصولی را که خریده و ارسال شده در محل تحویل، تحویل بگیرد.

عدم تحویل خریدار از محصول به منزله لغو سفارش نبوده و خریدار با این کار حق هرگونه اعتراضی را نسبت به آن شماره سفارش از خود سلب نموده و مبلغ دریافتی سفارش عودت داده نمیشود.

درصورت مشکل در تحویل کالا ، مشتری ملزم به تحویل سفارش خود بوده و پس از تحویل اقدام به ثبت شکایت در بخش ارتباط با ما سایت  نارسیسو نموده.

نارسیسو خود را موظف به پیگیری شکایات شما مشتریان عزیز میداند و تمام تلاش خود را برای آرامش مشتریان در خرید میکند.

در صورت که اقلامی از سفارش شما توسط فروشنده طی بازه زمانی مشخص شده برای فروشگاه تامین نگردد. نارسیسو طی ارتباط با مشتری نسبت به ادامه روند سفارش و یا لغو سفارش با مشتری با شماره تماس درج  شده در آدرس گیرنده و شماره تماس کاربر اقدام میکند.

لازم به ذکر است که در صورت عدم پاسخ گویی مشتری به تماس ها و پیام های ارسالی سفارش مربوطه به حالت غیر فعال درآمده.

در صورت موجود شدن محصولات سفارش به روند عادی خود برگشته و جمع آوری و ارسال میشود.

در غیر این صورت سفارش به صورت غیر فعال باقی مانده و در صورت ارتباط دوباره نسبت به بازگشت وجه با مشتری هماهنگی های لازم انجام میشود.

همچنین کاربران میتوانند شماره 16 رقمی کارت بانکی خود را در بخش پروفایل برای برگشت هزینه سفارشات کنسل شده وارد کنند. (شماره کارت شما تنها برای بازگشت وجه سفارشات کنسل شده میباشد.)


شرایط مرجوعی کالا :

1- مشتری سفارش خود را دریافت کرده باشد.

2- تمامی محصولات که پلمپ آنها باز شده شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.

3- تمامی محصولاتی که توسط مشتری مخدوش و آسیب دیده باشد شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.

*تمامی محصولات توسط نارسیسو بررسی و صحت سلامت آنها ابتدا تایید و سپس برای ارسال آماده سازی میشوند*

4- تمامی محصولاتی که شامل عدم علاقه یا تمایل مشتری به محصول باشد شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.

*ثبت سفارش مشتری به منزله آگاهی از محصول و مشخصات آن میباشد*

5-در صورتی که محصول خریداری شده با محصول تحویل گرفته متفاوت باشد (برای مثال اشتباه در ارسال شماره کد رنگ) این مشکل از بخش بسته بندی و اراسال بوده شامل گارانتی مرجوع میشود و تمامی هزینه های بازگشت محصول و ارسال دوباره به عهده نارسیسو  بوده.

*در صورت بروز مشکل فوق تنها محصولی که اشتباه ارسال شده بازگشت داده میشود و دوباره ارسال و یا فقط هزینه همان محصول به مشتری عودت داده میشود*

6-محصولات درهنگام بسته بندی و ارسال آسیب دیده باشند این مشکل بر عهده مشتری نبوده و مشتری موظف است در صورت مشاهده هیچگونه آسیبی بیشتری به محصولات وارد نکند و آنها را از بسته بندی خارج و یا پلمپ آنها را باز نکند.

*لازم به ذکر است تمامی محصولات قبل از ارسال صحت سلامت آنها برسی و سپس در بسته بندی مناسب قرار میگیرند*

*در صورت رعایت موارد فوق محصول مورد نظر شامل گارنتی بازگشت و قوانین مرجوع بوده و تمام هزینه های ارسال و بازگشت به عهده نارسیسو بوده*

7- درصورتی که محصولی دارای نقص باشد و نقص موجود از جانب مشتری نباشد شامل گارانتی بازگشت بوده و تمام هزینه ها به عهده نارسیسو میباشد.

*لازم به ذکر است تمامی محصولات قبل از ارسال صحت سلامت آنها برسی و سپس در بسته بندی مناسب قرار میگیرند*

*در صورتی که تشخیص داده شود نقص وارد شده به محصول توسط مشتری صورت گرفته و مشتری اقدام به مرجوع نموده و امتنا از اسیب رساندن مینماید نارسیسو قادر است از طریق مراجع قانونی رسیدگی کند*

توجه داشته باشید که قوانین سایت دائم به روز رسانی میشود و شرایط و قوانین جدید در همین صفحه اطلاع رسانی میشود.

برای جلوگیری از مشکلات همیشه از قوانین سایت با خبر و آن را بازخوانی کنید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان ، فروشگاه اینترنتی نارسیسو